žinios

Pradėkite naują kelionę iš naujo, pirmiausia sustokite Las Vegase

Po dvejų metų pagaliau išgyvenome tamsiausią ir sunkiausią akimirką ir vėl esame pasiruošę leistis į parodos kelionę JAV.

Vegas1

Šiuo metu visi esame kupini įspūdžių.Ir esame dėkingi mūsų komandos nariams už jų atkaklumą epidemijos metu.Esant didžiuliam spaudimui, mes vis dar išlaikome pagarbą savo darbui ir branginame jį neprilygstamai.Ar tai ypatingas laikotarpis, leiskite mums daugiau sužinoti apie gyvenimo nepastovumą, daugiau žinokite, kaip branginti visus aplinkinius žmones ir daiktus, gilesnę meilę vis dar dirbame kiekvieną dieną!

Linkėjimai visiems mūsų komandos nariams, esamiems ir brangiausiems klientams bei visiems gerbiamiems draugams, kurie dar nėra mūsų klientai!


Paskelbimo laikas: 2022-12-20

Palikite savo vertingą informaciją tolesniam mūsų aptarnavimui, ačiū!